Дотація за бджолосім'ї

Дотація за бджолосім'ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб'єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім'ю.

Для отримання дотації фізичні особи подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади до 1 жовтня поточного року такі документи:

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки:

копію рішення про державну реєстрацію потужності;

копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

копію паспорта громадянина України;

довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Для отримання дотації юридичні особи подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради ОТГ до 1 жовтня поточного року такі документи:

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки:

копію рішення про державну реєстрацію потужності;

копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком;

довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб'єкти господарювання);

копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб'єкти господарювання, які є юридичними особами).

Органи місцевого самоврядування до 10 жовтня складають відомості фізичних осіб та суб'єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім'ї, за формою, встановленою Мінекономіки, та подають її до Департаменту агропромислового розвитку у відділ виробництва та маркетингу продукції тваринництва, харчової та переробної промисловості.

Форми відомостей суб'єктів господарювання та фізичних осіб, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім'ї. додаються.

Звертаємо увагу, що форми заявок та журналу реєстрації документів наказом не передбачено.

Телефон для довідок: (0532) 60-76-33 (Яцик Тетяна Петрівна).