Дорогі зіньківці!

Дорогі зіньківці!

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого…

Дякую всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям, адже саме ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Також дякую працівникам дитячих та медичних закладів, громадських та благодійних організацій, служби у справах дітей райдержадміністрації, які дбають про долю кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, прикладають зусилля, щоб діти знайшли маму і тата.

Батькам і діткам, перш за все, хочу побажати  міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові.

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                      Геннадій Хорошун