Дорогі наші ветерани! Шановні земляки!

Дорогі наші ветерани! Шановні земляки!

Сердечно вітаю Вас з Днем Великого Подвигу – 75-ю річницею Великої Перемоги!

Травневі дні для всіх нас традиційно пов’язані з пам’яттю про події Другої світової війни. Для кожного українця згадки про 1939 – 1945 роки є дуже особистими, адже в нашій країні немає жодної родини, яка б не мала  власної історію про ту війну.

Жертовність українського народу без жодного перебільшення стала одним із визначальних факторів у історії Другої світової. На шляху до перемоги Україна втратила мільйони життів. Тисячі населених пунктів було зруйновано. Проте наш народ не здався. Українці не лише звільнили від нацистських загарбників власну землю, але й зробили значущий внесок у звільнення всієї Європи.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних воїнів, про  їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі.

Сьогодні, коли знову з життя йдуть найкращі сини України, виборюючи мир і спокій на сході нашої держави, ваш досвід, непереможна сила духу та духовний заповіт неодмінно приведуть нас до очікуваної перемоги.

Тож нехай Велика Перемога наповнює всіх нас упевненістю в могутність нашої держави, бажанням працювати і перемагати, усіма своїми справами утверджувати мир та гармонію на власній землі.

Дякую кожному за вірність своїй країні: тоді - 75 років тому, зараз - в складний для країни час, завжди.

Міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба вам і вашим родинам!

З глибокою повагою,

голова Зіньківської районної

державної адміністрації                                              Геннадій Хорошун