Дорогі діти! Шановні батьки!

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань і здійснення мрій, а діти – найдорожчий скарб, наша радість та майбутнє. Тому наш святий обов’язок виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими та впевненими в собі, прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Традиційно, 1 червня кожного року, на території нашого району, відбуваються святкування цього веселого свята, яке супроводжується дзвінким дитячим сміхом, подарунками та веселощами, але сьогодні, в умовах пандемії, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19,  проведення запланованих заходів  з розвагами, атракціонами та солодощами неможливе.  Тому закликаю усіх дорослих сьогодні і кожного дня вдома зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце.

Я впевнений, що, об’єднавши зусилля, ми зробимо все можливе задля самореалізації наших дітей та захисту їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів Зіньківського району, поліпшення системи охорони здоров'я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І важливо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це.

Любі діти, ви — наша гордість і надія! Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях, зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

районної державної

адміністрації                                                                                                                              Геннадій Хорошун