Апаратна нарада у голови райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

18 травня під керівництвом голови райдержадміністрації Геннадія Хорошуна відбулася чергова апаратна нарада участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалізованих служб Зіньківського району. 

На порядок денний було винесено ряд питань:

1. Про виділення коштів на розвиток архівної справи в Зіньківському районі інформувала завідувач архівного сектору райдержадміністрації Лариса Мельник. Наголосила на важливості виділення коштів для встановлення  в архівосховищі охоронно-пожежної сигналізації та для придбання архівних коробок з метою забезпечення належного зберігання документів Національного архівного фонду та документів постійного терміну зберігання.

2.Про підготовку управління соціального захисту населення районної державної адміністрації до роботи під час масового перепризначення населенню житлових субсидій, пільг на оплату житлово-комунальних послуг на наступний період доповідав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень: «Для проведення автоматизованого перерахунку житлових субсидій на наступний сезон управлінням проведено масову реєстрацію особових справ та направлено запити до державної фіскальної служби на предмет отримання доходів, сільських рад на предмет отримання довідок про склад сім’ї, організацій-надавачів послуг. Після надходження вище зазначених довідок буде здійснено масовий перерахунок розміру житлових субсидій на наступний сезон. На даний час прийнято 264 заяви на призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

3.Про підсумки проведення на території району щорічної всеукраїнської акції з благоустрою « За чисте довкілля» та Дня благоустрою території області інформувала завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Хрипко.

Наголосила, що органами виконавчої влади та місцевого самоврядування постійно вживаються всі можливі заходи для забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

Традиційно на території Зіньківського району щовесни оголошується двомісячник благоустрою в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», протягом якого силами громадян, працівниками підприємств, установ, організацій та учнями і студентами навчальних закладів проводиться впорядкування парків, кладовищ, прилеглих територій, вулиць населених пунктів.

Цього року в зв’язку з поширенням корона вірусної інфекції COVID-19 було запропоновано органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування провести всеукраїнську акцію з благоустрою територій населених пунктів власними силами комунальних підприємств з дотриманням карантинних обмежень.

Так працівники Зіньківської дільниці ПрАТ «Миргородський агрошляхбуд» продовжили розпочаті в минулому році роботи по капітальному ремонту частини вулиці Паркової в м. Зіньків.Вони активно ведуть роботи по облаштуванню водостоку біля парку ім. Дмитра Зерова. З настанням сприятливого температурного режиму планують відновити роботи по асфальтуванню проїжджої частини, тротуарів та примикань.Роботи фінансуються з міського бюджету.

ПрАТ «Миргородський агрошляхбуд» 15 квітня розпочав роботи по поточному ремонту дороги Зіньків-Ступки-Довжик. З використанням машини Wirtgen-1000 проводиться фрезерування найбільш проблемних ділянок дорожнього покриття.Роботи фінансуються з Дорожнього фонду Агентством автомобільних доріг в Полтавській області.

Увага приділялася питанню ліквідації стихійних звалищ побутового сміття на території міської ради.  Протягом проведення акції вивезено близько 80 метрів кубічних побутових відходів. Ліквідовано 5 стихійних сміттєзвалищ. Працівниками МКП «Зіньківський комунгосп» постійно проводиться збір та вивезення твердих побутових відходів з раніше встановлених евроконтейнерів на території міста.

Відремонтовано 6 існуючих дитячих майданчиків.

Цього року за кошти міського бюджету закуплено 400 кущів троянд. Відділом з благоустрою днями було висаджено 247 кущів троянд на міських клумбах. Втім, у місті залишається досить гострою проблемою те, що деякі мешканці кожного року викопують із міських клумб саджанці троянд для своїх потреб. Не встигли працівники благоустрою завершити садіння, як вже на наступний день не дорахувалися двох кущів троянд по вулиці Воздвиженській.

Впорядковуються клумби не лише в місті, а й по населених пунктах громади. Так, на прохання місцевих депутатів саджанці троянд було передано в села Довжик 36 штук, Проценки 36 штук, Пилипенки 18 штук, Сиверенівка 45 штук, Дубівка 21штук.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID – 19 на території Зіньківської ОТГ проводилися роботи по дезінфекції спеціальними розчинами території парків, дитячих майданчиків та інших місць громадського перебування. 16 квітня було проведено чергову дезінфекцію розчином хлорантоіну громадських місць в Зінькові працівниками Зіньківської районної державної ветеринарної лікарні.

МКП «Зіньківський комунгосп» проводилась санація під’їздів, сходів, перил і дверних ручок багатоквартирних житлових будинків міста.

4. Про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками квітня 2020 року доповіла уповноважена особа з питань контролю апарату райдержадміністрації Олена Микульська.  Присутні заслухали інформацію, що протягом квітня 2020 року до райдержадміністрації надійшло 149 документів від органів влади вищого рівня, які розглянуті та виконані у визначені терміни.

5. Про роботу із зверненням громадян т.в.о. директора КНП «Зіньківська центральна районна лікарня», директора КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги», Дейкалівського та Бірківського сільських голів відповідно до вимог Указу Президента України від07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за 2019 рік та І квартал 2020 року.

Т.в.о. директора КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» Олександр Безпалий проінформував, що за І квартал 2020 року вже отримано 15 звернень, які опрацьовані та дано обґрунтовані відповіді.

Директор КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Рись повідомив, що за  І квартал 2020 року на особистому прийомі було прийнято 10 громадян. Порушувалися питання про надання медичної допомоги, забезпечення ліками та виробами медичного призначення, призначення та переміщення кадрів, інше.

Голова Бірківської сільської ради Сергій Костенко доповів про проведену роботу за минулий рік, про виділені кошти на покращення соціально-економічного розвитку громади. Повідомив, що за 2019 рік до Бірківської сільської ради надійшло 81 звернення. Протягом І кварталу 2020 року – 18 звернень, з яких вирішено позитивно – 7, дано роз’яснення – 11.

Голова Дейкалівської сільської ради Володимир Загорулько доповів, що протягом 2019 року було отримано 48 звернень. Більшу частину звернень становлять питання соціального захисту населення, які надходять від ветеранів праці, багатодітних матерів. Всі отримані звернення розглянуті та вирішені в установлені терміни.

За наслідками розгляду питань головою райдержадміністрації були дані доручення, які направлені відповідальним виконавцям.

 

Наверх ↑