111

74 річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні зіньківчани!

28 жовтня ми відзначаємо 74 річницю вигнання нацистів із України, вшановуємо величний подвиг визволителів української землі, висловлюємо найщиріші слова вдячності людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континенту.

Так, 28 жовтня 1944 року був визволений найзахідніший регіон України – Закарпаття. Тому саме цю дату визначено Указом Президента від 20 жовтня 2009 року як День визволення України від німецько-фашистських загарбників.

За роки Другої світової війни територія України стала ареною запеклих боїв, що призвели до колосальних руйнувань та мільйонних жертв. Низько вклоняюся всім ветеранам, учасникам Другої світової, величезна подяка всім тим, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села.

Дорогі ветерани, шановні земляки! Щиро зичу вам добра, міцного здоров’я, злагоди, сімейного затишку та душевного спокою! Нехай небо над нашою землею завжди буде мирним та ясним!

З Днем визволення України!

 

Виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації

А.В. Водолага

 

Наверх ↑