6 жовтня - День працівників освіти!

Шановні працівники освіти Зіньківщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

Педагог – це людина, котра запалила в кожному з нас вогник знань, стала другом і мудрим наставником, це той, кому ми значною мірою зобов’язані своїми особистими і професійними перемогами.

У цей святковий день, хотілося б висловити щирі слова вдячності всьому педагогічному колективу закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Зіньківського району за щоденну сумлінну працю, невтомний творчий пошук та відданість справі. Своїми знаннями, наполегливістю та теплом душі  ви плекаєте майбутнє країни, надаєте впевненості та оптимізму своїм учням і виховуєте покоління гідних громадян нашої держави. Бажаю вам, працівники освітньої галузі, міцного здоров’я, щастя, достатку у домівках, творчої наснаги та нових професійних звершень!

Виконуючий обов'язки голови

А.В. Водолага