4 липня - День Національної поліції України

Шановні працівники поліції та ветерани органів внутрішніх справ!

На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання - захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.

У цей день висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю. Сумлінно виконуючи свій громадянський обов’язок, ви демонструєте високий професіоналізм, витримку та мужність. Глибоко переконаний, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту українського народу.

Щастя вам та вашим родинам, міцного здоров’я, невичерпних духовних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі! Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!

Виконуючий обов'язки голови

районної державної адміністрації