30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек!

Шановні працівники бібліотечних закладів Зіньківського краю!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек!

Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.
Сучасні бібліотеки – потужне багатство нації. А збережене та примножене воно завдяки благородній та клопіткій праці наших бібліотекарів. Саме ви відкриваєте нашим землякам дивовижний, цікавий та багатогранний світ, прищеплюєте дітям любов до читання, даруєте їм відчуття прекрасного.

З нагоди свята зичу вам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

Виконувач обов'язків голови
А. В. Водолага