30 вересня - День усиновлення!

Шановні жителі Зіньківського району!

30 вересня, в день святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії в Україні відзначається День усиновлення, який став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Це свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, щастя мати родину.

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Від себе особисто, хочу подякувати службі у справах дітей райдержадміністрації, працівникам дитячих та медичних закладів, громадських та благодійних організацій,  які дбають про долю кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, прикладають зусилля, щоб діти знайшли маму і тата.

Бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння!

Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації