3 листопада - День працівників соціальної сфери України!

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні працівники соціальної сфери Зіньківщини!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, яке,  згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, відзначається у першу неділю листопада.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин населення. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.  Тому саме від вашого професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні. 

В цей день зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини!

 

Виконувач обов’язків голови

районної державної адміністрації

А.В. Водолага

 

Наверх ↑