26 квітня - 32-а річниця Чорнобильської трагедіі

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Шановні жителі Зіньківського району!

Ось уже 32 роки біль і тривога Чорнобиля залишаються в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і повернутись в той страшний 1986-й, що чорною та трагічною датою увійшов в історію людства. Чорнобильський смерч забрав життя багатьох людей та завдає шкоди здоров’ю мільйонам українців. Наслідки цієї трагедії ще багато років відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Низький уклін та щира вдячність всім, чиє життя пов’язане з Чорнобилем. Нехай глибока шана сучасників та нащадків назавжди зігріває ваші серця! Добра, міцного здоров’я, довголіття, оптимізму, незгасної енергії та достатку вам та вашим рідним. Нехай ніколи в пам’яті людства не зітреться ваш подвиг в ім’я життя на Землі!

Виконуючий обов’язки голови
районної державної адміністрації