111

23 квітня - Всеукраїнський день психолога та Всесвітній день книг і авторського права!

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні психологи Зіньківщини!

 

23 квітня своє професійне свято відзначають послідовники Фрейда, Юнга і Карнегі – вітчизняні психологи.

Один мудрець сказав, що душа людини подібна до коштовного каменя. Без належної ограновування і оправи вона не може сяяти всіма гранями. Продовжуючи його думку, розумно порівняти психолога з умілим ювеліром, який розуміючи цінність каменю, вміє створити з нього справжній скарб, відтінити його фарби. 

Психологія – це точна та складна наука і стати справжнім майстром в ній може лише людина, яка щиро вірить у те, що світ і люди, що живуть у ньому, можна зробити кращими! Я вітаю Вас, шановні психологи, з професійним святом і бажаю доброго Вам здоров'я, любові та великих успіхів у Вашій діяльності! Нехай Ваші професійні навички та знання, Ваше щире і добре ставлення до людей зроблять їх життя спокійнішим, цікавішим і щасливішим! Посміхайтеся і допомагайте посміхатися іншим!

Також з нагоди Всесвітнього Дня книги та авторського права сердечно вітаю письменників, видавців, бібліотекарів, книгорозповсюджувачів, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово! А шанувальникам книги бажаю нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення! Сподіваюсь, що придбана або прочитана у цей день книга стане її власнику справжнім другом і порадником на довгі літа.

 

    Виконуючий обов’язки 

голови  районної державної 

         адміністрації                                                                        А.В. Водолага

                   

    

 

Наверх ↑