19.11.18 - 23.11.2018

Версія для друкуВерсія для друку

19 листопада у м. Полтаві на нараді у першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про епідситуацію щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції та додаткові заходи боротьби з ними в області», «Про стан розвитку інклюзивної освіти та створення інклюзивно-ресурсних центрів на території області», «Про стан призначення житлових субсидій на опалювальний період 2018/19 року». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *

19 листопада у м.Гадяч за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла відбувся кущовий семінар «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині», де обговорено питання розвитку місцевого самоврядування на Полтавщині, державних гарантій прав громадян та механізми їх захисту, вузлові питання реалізації реформи медицини, напрями та форми протидії рейдерству в аграрній сфері та ряд інших.

* * *

19 листопада у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло взяв участь у обговоренні проекту комплексу будівель у с. Щербані Полтавського району ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти».

* * *

20 листопада у м. Полтаві до Дня Гідності та Свободи за участю в.о. голови облдержадміністрації А.Пісоцького, керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників громадськості, учасників АТО та ООС  відбулося покладання квітів до могил загиблих учасників АТО на Алеї Героїв Центрального міського кладовища м. Полтави. Панахиду за загиблими провів архієпископ Полтавський та Кременчуцький УПЦ КП Федір.

* * *

20 листопада у Полтаві за участю заступника Голови Національної поліції України К.Бушуєва, керівника нацполіції Полтавщини А.Замахіна та керівника патрульної поліції Полтавської області В.Мельничука відбулося відзначення другого переможця проекту «Керуй» у рамках соціальної кампанії «Автобус - привид у пошуках найкращого водія України», ініційованої Націполіцією спільно з Консультативною місією Європейського союзу М.Музичишина (мешканець м. Дніпро).

* * *

20 листопада у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів IV засідання навчально-консультативної робочої групи Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області з напрямку «Удосконалення мережі освітніх закладів».

* * *

20 листопада у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло взяв участь у засіданні «круглого столу» за темою «Взаємодія відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області з соціальними партнерами у сфері поліпшення соціально-трудових відносин та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів)».

* * *

20 листопада у м. Полтаві на базі КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» за участю заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого відбулися заходи до Дня спільних дій в інтересах дітей - свято «Правовий компас».

* * *

20 листопада у Полтавському краєзнавчому музеї імені В.Кричевського за участю заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя відбулася зустріч з учасниками майдану за темою «Ми просто йшли. В нас не було зерна неправди за собою». Завершився захід переглядом фільму С.Лозниці «Майдан».

* * *

21 листопада у м. Полтаві з нагоди Дня Гідності та Свободи на площі поблизу приміщення облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла, заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя, в. о. Полтавського міського голови О.Шамоти, представників студентської молоді, громадськості відбулися пам’ятний мітинг, вшанування пам’яті загиблих учасників подій Євромайдану, покладання квітів до меморіальних знаків Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО (понад 800 осіб). Цього ж дня аналогічні заходи відбулися у всіх містах та райцентрах області, селищах та більшості населених пунктів краю.

* * *

22 листопада у м. Полтаві  з ініціативи Полтавської облдерж- адміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя, науковців, представників студентства, громадськості відбулося засідання «круглого столу» за темою «85-ті роковини Голодомору - геноциду в Україні. Пам’ять кличе до дій». Наголошено, що «гідне вшанування жертв Голодомору є питанням збереження нашої пам’яті, нашої ідентичності, справедливості і людської совісті».

* * *

22 листопада у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло за участю голів райдержадміністрацій, голів районних рад, керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації в режимі відеоконференції провів нараду щодо впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії». Обговорено питання реформування ринку електричної енергії, основні зміни у взаємовідносинах між учасниками ринку, пов’язані з виконанням ЗУ «Про ринок електричної енергії», порядок дій замовників товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік з урахуванням положень законів України «Про ринок електричної енергії» та «Про публічні закупівлі». Дано відповідні доручення.

* * *

22 листопада у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів засідання Ради з питань соціального захисту бездомних осіб. За підсумками роботи дано відповідні доручення.

* * *

22 листопада у м.Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого відбувся семінар за темою «Аграрні розписки в Україні: нові ринки збуту, управління ціною та контрактування».

* * *

23 листопада заступник голови облдержадміністрації Р.Товстий у ході робочої поїдки у райони області здійснив моніторинг проведення аудиту земель сільсько-господарського призначення районними робочими групами.

* * *

23 листопада у м. Полтаві на базі обласної бібліотеки для юнацтва імені О.Гончара за сприяння Департаменту культури та туризму облдержадміністрації проведено літературний набат «Правда про Голодомор» до 85-х роковин пам’яті жертв Голодомору в Україні.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

 

Наверх ↑