17 квітня - День працівників пожежної охорони України!

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня працівника пожежної охорони України!

Це свято сильних і відважних людей. На Вас покладено нелегку та дуже почесну місію – захищати нас від вогняного лиха. Ви присвятили себе боротьбі з вогнем та готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Ви – надія у важку хвилину, коли потрібно протистояти стихії вогню. Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей – це найкраще підтвердження особливої важливості та благородності Вашої професії.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Здоров'я і наснаги у Вашій нелегкій професії! Низький уклін за Вашу нелегку працю.

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                                        А.В.Водолага