111

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ваша щоденна праця приносить в оселі жителів району затишок і комфорт. Ви також надаєте послуги установам, підприємствам і організаціям району. В центрі вашої турботи завжди є людина, намагання забезпечити якісне і вчасне надання житлово-комунальних послуг.

Ваші досвід, професійність та енергійність є запорукою вирішення найактуальніших проблем галузі.

З нагоди професійного свята бажаю працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, ветеранам галузі міцного здоров’я, щастя, радості, любові, добробуту, витримки і натхнення, завжди вдячних клієнтів. Нехай доля буде прихильною до вас!

Виконуючий обов'язки голови
А.В. Водолага