15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани війни в Афганістані!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-та річниця виведення військ радянської армії з Республіки Афганістан.

День встановлено в Україні «… На підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов'язок на території інших держав…» згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» від 11 лютого 2004 р. № 180/2004.

У цей день український народ віддає шану всім солдатам та офіцерам, робітникам і службовцям, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави, та схиляє голову у пам`ять тих, кому не судилося повернутися на рідну землю. В історію назавжди ввійде безсмертний подвиг та героїзм тисяч українців, проявлений під час виконання свого військового обов’язку.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя, миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Виконуючий обов’язки голови

районної державної адміністрації