14 жовтня - День захисника України

Шановні зіньківчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України!

Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Нове свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 14 жовтня 2014 року,  з метою «вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості».

Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії  України бере  приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської оселі, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок від козаків.

Шановні захисники Вітчизни! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

Висловлюю вам  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру і світлого майбутнього. Бажаю вам, вашим рідним та близьким здоров’я, добра, достатку, щасливих і довгих літ!

Зі святом вас, шановні захисники України!

Виконуючий обов'язки голови

А.В. Водолага