14 березня - День українського добровольця!

Шановні зіньківчани!

Сьогодні в Україні відзначається День українського добровольця.

Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

В цей день ми будемо вшановувати тих, хто є прикладом та взірцем патріотизму, любові до України, небайдужості до її долі, незламності духу та активної життєвої позиції. Схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам’ять!

Велика вдячність та повага добровольцям, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Виконуючий обов'язки голови
А.В. Водолага