12 серпня - День працівника ветеринарної медицини!

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини! Щиро вдячний вам за сумлінне виконання ваших професійних обов’язків: забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої безпеки та охорони довкілля. Від результатів вашої роботи залежить безпека продуктів, а значить, і здоров’я людей, що їх споживають.

Сподіваюся, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян. Бажаю щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, добробуту та достатку вам та вашим сім’ям. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!

Виконуючий обов’язки голови

районної державної адміністрації