Про утворення комісії з розгляду заяв на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Дата:
14.01.2019
Номер:

ЗІНЬКІВСЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

14.01.2019                                                                                  № 5

Про утворення  комісії з розгляду заяв

на виплату грошової компенсації за належні

для отримання жилі приміщення

внутрішньо переміщених осіб,

які захищали незалежність, суверенітет

та територіальну цілісність України

Відповідно до статей 6,13,23,39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, пункту 5  Порядку та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на  виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від               18 квітня 2018 року № 280:

1. Утворити комісію з розгляду заяв на  виплату  грошової  компенсації  за належні для отримання жилі приміщення внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет  та територіальну цілісність України (далі Комісія) та затвердити її склад (додається).

2. Комісія у своїй роботі керується Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на  виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року № 280.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної                                                             А.В.Водолага

адміністрації

Розпорядження голови районної

14.01.2019 № 5

Склад

комісії з розгляду заяв на  виплату  грошової  компенсації  за належні для отримання жилі приміщення внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет  та територіальну цілісність України

Хоменко

Микола Іванович

- перший заступник голови райдержадміністрації,

голова комісії;

Бойко

Оксана Володимирівна

- спеціаліст сектору у справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів управління соціального захисту населення райдержадміністрації, секретар комісії.

Члени комісії:

Півень

Віктор Іванович

-начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Слинько

Світлана Іванівна

- начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Діденко

Ігор Володимирович

-  начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації;

Хрипко

Тетяна Володимирівна

- завідувач сектору  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

Роздерій

Юлія Миколаївна

-начальник відділу економіки, торгівлі,

економічного аналізу та бухгалтерського

обліку управління економічного та агропромислового  розвитку і торгівлі райдержадміністрації;

Москот

Олена Григорівна

- головний спеціаліст загального відділу апарату Зіньківської міської ради (за згодою).

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                             А.В. Водолага