Про проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації

Дата:
21.01.2019
Номер:

ЗІНЬКІВСЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІя

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

21.01.2019                                                                                                                     № 12

Про проведення оцінки корупційних

ризиків в районній державній адміністрації

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації", керуючись Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848:

1.  Провести до 31 січня 2019 року оцінку корупційних ризиків у Зіньківській районній державній адміністрації.
  2. Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в апараті Зіньківської районної державної адміністрації, головному спеціалісту юридичного відділу апарату Зіньківської районної державної адміністрації Пилипенку Є.С. вжити організаційно-підготовчих заходів щодо проведення оцінки корупційних ризиків у Зіньківській районній державній адміністрації.
  3.  Керівникам структурних підрозділів Зіньківської районної державної адміністрації:

невідкладно   проаналізувати   зовнішнє   та   внутрішнє     середовище

підрозділів на предмет виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно-правових актах і організаційно-управлінській діяльності структурного підрозділу;

надати уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в апараті Зіньківської районної державної адміністрації, головному спеціалісту юридичного відділу апарату Зіньківської районної державної адміністрації Пилипенку Є.С. інформацію щодо виявлених корупційних ризиків в структурних   підрозділах Зіньківської районної державної адміністрації до 30  січня   2019   року    для    узагальнення    та    врахування    під   час розроблення та затвердження внутрішнього Плану щодо протидії та запобіганні корупції на 2019 рік.

1. Спеціалісту відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Зіньківської районної державної адміністрації Хорошун В.П.) розмістити на офіційній веб-сторінці Зіньківської райдержадміністрації текст цього розпорядження.
  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Зіньківської районної державної адміністрації від 22.03.2018 № 134 «Про проведення корупційних ризиків в районній державній адміністрації».
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови  районної державної

адміністрації                                                                        А.В. Водолага