Про проведення «Єдиного стрілецького дня» з військовозобов’язаними (організаційним ядром) територіальної оборони Зіньківського району у 2019 році

Дата:
15.01.2019
Номер:

ЗІНЬКІВСЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

15.01.2019                                                                                    № 9

Про проведення «Єдиного стрілецького дня»

з військовозобов’язаними (організаційним ядром)

територіальної оборони  Зіньківського району

у 2019 році

Відповідно до Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», керуючись статтями 27, 41 Закону України « Про місцеві державні адміністрації» та з метою якісного проведення «Єдиного  стрілецького дня» з військовозобов’язаними (організаційним ядром)  територіальної оборони Зіньківського району у 2019 році:

1.Рекомендувати Зіньківському районному військовому комісаріату (Івахнов О.М.) провести оповіщення та збір військовозобов’язаних (організаційного ядра), приписаних до територіальної оборони Зіньківського району з метою проведення «Єдиного стрілецького дня» згідно з графіком, погодженим з Зіньківською районною державною адміністрацією .

2.Визначити місцем проведення «Єдиного стрілецького дня» з військовозобов’язаними (організаційним ядром)  територіальної  оборони Зіньківського району полігон в/ч А0563 м. Охтирка Сумської області.

3.Рекомендувати головному лікарю КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» Безпалому О.В. забезпечити медичний супровід проведення «Єдиного  стрілецького дня».

4.Рекомендувати начальнику Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області Горяєву Л.О. забезпечити охорону громадського порядку на час проведення «Єдиного  стрілецького дня», а також супровід під час перевезення на полігон та у зворотному напрямку.

5.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Зіньківської районної державної адміністрації від 25.01.2018 №18 «Про проведення «Єдиного стрілецького дня» з військовозобов’язаними (організаційним ядром)  територіальної оборони  Зіньківського району у 2018 році».

6.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                     А.В.Водолага