Про План заходів щодо реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, у тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року в Зіньківському районі

Дата:
15.01.2019
Номер:

ЗІНЬКІВСЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

15.01.2019                                                                             № 10

Про План заходів щодо реалізації

Стратегії забезпечення сталої відповіді

на епідемії туберкульозу, у тому числі хіміорезистентного,

та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року в Зіньківському районі

Відповідно до статей 6, 13, 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 248-р та на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 01.10.2018 №858  «Про схвалення Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, у тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року та затвердження плану заходів щодо її реалізації»:

1. Затвердити План заходів щодо реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, у тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року, затвердженої  розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 01.10.2018 №858 (далі – План заходів),   що додається.

2. Відповідальним виконавцям Плану заходів про проведену роботу інформувати Зіньківську районну державну адміністрацію до 1 грудня щороку для подальшого узагальнення та інформування Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації  щороку до 10 грудня.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Хоменка М.І.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної                                                             А.В.Водолага

адміністрації