Про організацію громадських робіт в управлінні соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації у 2019 році

Дата:
31.01.2019
Номер:

ЗІНЬКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

31.01.2019                                                                            № 22

Зареєстровано в Головному територіальному управління  юстиції у Полтавській області

12 лютого 2019 р. за  № 35/3152

Про організацію громадських

робіт в управлінні соціального

захисту населення Зіньківської

райдержадміністрації у 2019 році

Відповідно до статей 6, 13, 24, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України                від 20 березня 2013 року № 175 (зі змінами) та з метою забезпечення тимчасової зайнятості зареєстрованих безробітних осіб:

1. Організувати громадські роботи для зареєстрованих безробітних в управлінні соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій та технічній підготовці документації з кур’єрською доставкою документів.

2. Створити у 2019 році в управлінні соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації 6 (шість) тимчасових робочих місць для організації та проведення громадських робіт.

3. Управлінню соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації (Півень В.І.) вжити заходів щодо укладення договору із Зіньківською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості (Коршак О.М.) про організацію громадських робіт та їх фінансування.

4. Фінансування організації громадських робіт здійснюється згідно пункту 10 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (зі змінами).

5. Управлінню соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації (Півень В.І.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття та забезпечити оприлюднення цього розпорядження через  засоби масової інформації.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                             А.В. Водолага