Про координаційну раду з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при Зіньківській районній державній адміністрації

Дата:
15.01.2019
Номер:

ЗІНЬКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

15.01.2019                                                                                                                                     №11

Про координаційну раду з питань

сімейної та гендерної політики,

попередження насильства в сім’ї,

протидії торгівлі людьми

при Зіньківській районній державній

адміністрації

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України «Про консультативно-дорадчі органи з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми» від 05.09.2007 №1087 із змінами, «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22.08.2018 №658,  утворити координаційну раду з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при Зіньківській районній державній адміністрації  та затвердити її склад (додається).

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                  А.В. Водолага