ОСНОВНІ ЗАХОДИ райдержадміністрації з 15 по 19 січня 2018 року

Версія для друкуВерсія для друку

ОСНОВНІ ЗАХОДИ

райдержадміністрації з 15  по 19 січня 2018 року

 

 

Зіньківський район

 

15.01

08.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан захворюваності та  заходи щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на території району.

2. Про підготовку та відзначення в районі Дня Соборності України.

3. Про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів  облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками  грудня 2017 року.     

 

Оперативно-розпорядча нарада у першого  заступника голови райдержадміністрації щодо актуальних питань соціально-економічного розвитку району.

 

16.01

08.00

 

 

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Водолаги А.В. про підсумки роботи з кадрами,  результати роботи  щодо підбору вступників до Національної академії державного управління при Президентові України у 2017 році та завдання  щодо підбору вступників на 2018 рік.

 

17.01

15.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації Хоменка М.І про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

18.01

08.00

 

 

 

10.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації Хоменка М.І про відзначення в районі Дня пам’яті Героїв Крут.

 

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Водолаги А.В. про стан організації контролю за виконанням розпорядчих документів в апараті райдержадміністрації за підсумками  2017 року.

 

19.01

08.00

 

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Водолаги А.В. про підготовку матеріалів  на засідання комісії по розгляду спірних питань, пов’язаних з наданням населенню грошових виплат та компенсацій.

 

 

  Керівник апарату

районної державної

      адміністрації                                                                   А.В.Водолага

 

Наверх ↑