ОСНОВНІ ЗАХОДИ райдержадміністрації з 12 по 17 березня 2018 року

Зіньківський район

12.03

11.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до

проведення комплексу весняно-польових робіт.

2. Про стан роботи управління соціального захисту населення під час масового перерахунку населенню житлових субсидій.

3. Про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів  облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками  лютого 2018 року.

Оперативно-розпорядча нарада у першого  заступника голови райдержадміністрації щодо актуальних питань соціально-економічного розвитку району.

13.03

08.00

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Водолаги А.В. про організацію та проведення  І туру щорічного Всеукраїнського  конкурсу «Кращий державний службовець».

14.03

08.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації Хоменка М.І. про дотримання строків подачі декларацій державними службовцями райдержадміністрації.

15.03

09.00

Семінар із відповідальними за роботу із зверненнями громадян про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування

16.03

09.00

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Водолаги А.В.

про деякі питання застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації».

районної державної

адміністрації                                                                   А.В.Водолага