ОСНОВНІ ЗАХОДИ райдержадміністрації з 05 по 09 лютий 2018 року

Зіньківський район

05.02

11.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого  заступника голови райдержадміністрації щодо актуальних питань соціально-економічного розвитку району.

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Водолаги А.В. про підготовку матеріалів  на засідання комісії по розгляду спірних питань, пов’язаних з наданням населенню грошових виплат та компенсацій.

06.02

08.00

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Водолаги А.В. про стан виконавської дисципліни за підсумками 2017 року.

07.02

11.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації Хоменка М.І. про підготовку та відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня виведення військ з Афганістану.

Семінар на тему: «Види державних  соціальних допомог».

08.02

09.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації Хоменка М.І. Про матеріально-технічне забезпечення відділу ведення Державного реєстру виборців.

09.02

09.00

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Водолаги А.В. про підведення підсумків зведеного бюджету району за 2017 рік.

районної державної

адміністрації                                                                   А.В.Водолага